Şehrin Yemekçisi

  • Telefon: : +90 212 551 32 25

nesil catering 2013 047Şayet kurumunuzda yemek üretimi yapmaya müsait alanınız varsa, hizmeti sizin adınıza biz yapıyoruz. Toplu yemek birikim ister, güven ister, ustalık ister. Bütün bunların ışığında hizmet yöntemlerimiz müşterilerimizin isteğine göre şekillenmektedir.

Nesil Catering, kendi mutfağınızda, aşçılarımız, servis elemanlarımız, uzman kadro ve donanımlı ekipmanımız ile üretim yapmaktadır. Bu sayede, hiçbir ekstra müdahaleye gerek kalmadan, taşıma esnasında ortaya çıkabilecek küçük olumsuz durumlar yaşanmadan, yemeklerimize ve doyumsuz lezzetine ilk elden ulaşabilir, kalitemizi “yerinde” yaşayabilirsiniz.

Uzman ekiplerimiz, öncelikle mutfağın kurulması için gerekli fizibilite çalışmalarını yapar, ihtiyaçları belirler, belirlenen bu verilere göre bir hizmet algoritması çıkarır. Bu amaçla çalışan gıda mühendislerimiz en uygun beslenme değerlerini belirler.

Nesil Catering’ in birikim ve belirgin tecrübesini, hijyen koşullarına uygun çalışmalarını, yemeğin yapımından sunumuna kadar her ayrıntıyı takip edebilir, belki de ustalarımızın lezzet sırlarını bu yöntemle yakından görebilirsiniz. Her öğünde, her tabakta…