Şehrin Yemekçisi

  • Telefon: : +90 212 551 32 25

CATERİNG & ORGANİZASYON

Günümüzde Catering denilince birçoğumuzun aklına ilk gelen şey “Toplu Yemek” oluyor. Her Toplu Yemek Catering değildir. Aslında bu tanımlamanın en büyük nedeni, Catering sektörünün ülkemize ilk girdiği yıllarda toplu yemek hizmeti veren firmaların o dönemlerde Tabldot firması, yemek sitesi vb isimlerle anıldığı yıllarda Catering ismini daha prestijli bulan toplu yemek firmaları bu ifadeyi firmalarının uzantılarına ekleyip sahiplenmesinden kaynaklanmaktadır. Günümüzde hala Catering denilince akla ilk gelen şey toplu yemek hizmeti oluyor.
Catering’ in tek bir kullanım alanı yoktur. Profesyonel iş hayatının içinde bir çok alanda Catering hizmeti kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, Fabrika, Mağaza Açılışları, Şirket içi kurumsal aktivitelerde, Fuarlar, bayi toplantıları, ürün tanıtım lansmanları vb bir çok alanda kullanılmaktadır.
Catering günümüzde özel günlerimize de eşlik etmeye hızla devam etmektedir. Eskiye nazaran artık bir çok düğün, nişan hatta kına gecesi gibi davetlerde bile çok popüler olarak kullanılmaktadır. Kısacası içinde yiyecek ve içecek olan tüm davet organizasyonlarında Catering Kullanılmaktadır.
Nesil Catering, karşı konulmaz lezzetlerini, keyifli sunumlarla ve donanımlı ekipmanlarıyla, harika günleriniz unutulmaz anlara dönüştürüyor. İster belirleyeceğiniz bir mekanda, isterseniz de anlaşmalı olduğumuz lüks toplantı ve davet salonlarında hizmetinizde.
– Düğün
– Nişan
– Kokteyler ( Firma Açılış Organizasyonları, Düğün, Nikah vb kutlama etkinlikleri, Kurumsal Aktiviteler. Fuar Organizasyonları, Sergi ve Sanatsal Tanıtım Aktiviteleri. )
– Coffee Break ( Toplantı, Seminer ve Konferans tipi Her Türlü Kurumsal Organizasyonlar. )
– Açık Büfe Yemek ( Her Türlü Özel Davet Organizasyonları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Kurumsal Tüm Aktiviteler. )
– Kahvaltı / Brunch ( Klasik Açık Büfe Kahvaltı, Set Menü Kahvaltı, Brunch, Serpme Kahvaltı. )
– Yat Gezileri
– Piknik Organizasyonu