Şehrin Yemekçisi

  • Telefon: : +90 212 551 32 25

Lezzetli ve kaliteli bir ürünü hazırlamak kadar, onu doğru bir şekilde ve zamanında müşteriye sunabilmekte önemlidir. Nerede olursanız olun, bu değişmeyen bir gerçektir. Üretim alanınızın olmaması sizin için bir kayıp değil. Nesil Catering, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Yemekhaneniz varsa, isterseniz porselen tabakta, isterseniz sağlığa zararsız özel tabldotlarda, ocaktan yeni çıkmış yemek lezzetinde kaliteyi firmanıza taşıyor. Yemekleri, hijyenik şartlarda özel dizayn edilmiş geniş araç filomuzla ilk tazeliğinde firmanıza ulaştırıyoruz.

nesil catering 2013 130

Şayet kurumunuzda yemek üretimi yapmaya müsait alanınız varsa, hizmeti sizin adınıza biz yapıyoruz. Toplu yemek birikim ister, güven ister, ustalık ister. Bütün bunların ışığında hizmet yöntemlerimiz müşterilerimizin isteğine göre şekillenmektedir.

Nesil Catering, kendi mutfağınızda, aşçılarımız, servis elemanlarımız, uzman kadro ve donanımlı ekipmanımız ile üretim yapmaktadır. Bu sayede, hiçbir ekstra müdahaleye gerek kalmadan, taşıma esnasında ortaya çıkabilecek küçük olumsuz durumlar yaşanmadan, yemeklerimize ve doyumsuz lezzetine ilk elden ulaşabilir, kalitemizi “yerinde” yaşayabilirsiniz.

Uzman ekiplerimiz, öncelikle mutfağın kurulması için gerekli fizibilite çalışmalarını yapar, ihtiyaçları belirler, belirlenen bu verilere göre bir hizmet algoritması çıkarır. Bu amaçla çalışan gıda mühendislerimiz en uygun beslenme değerlerini belirler.

Nesil Catering’ in birikim ve belirgin tecrübesini, hijyen koşullarına uygun çalışmalarını, yemeğin yapımından sunumuna kadar her ayrıntıyı takip edebilir, belki de ustalarımızın lezzet sırlarını bu yöntemle yakından görebilirsiniz. Her öğünde, her tabakta…

Catering & Organizasyon

Profesyonel ekibimiz ve zengin menülerimizle iş yemeklerinizi hazırlıyoruz.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle iş toplantılardan uluslararası kongrelere kadar, her türlü iş yemekği organizasyonlarınızı profesyonel ekibimizle zengin menülerimizle gerçekleştiriyoruz.

Misafirlerinize mükemmel bir ziyafet sunuyoruz

Davet organizasyonlarınızda, misafirlerinize sunmak istediğiniz lezzetleri önce sizden dinliyoruz sonra tecrübelerimizi sizinle paylaşıp misafirlerinize mükemmel bir ziyafet sunuyoruz.

Düğün – Nişan – Kına

Bugüne kadar yaptığımız binlerce düğün yemekleriyle.Her davetli sayısına hizmet verme kapasitesine sahip mutfağımız ve servis elemanlarımız ve bu özel gününüzde sizinle birlikte oluşturacağımız farklı menü seçeneklerimiz ile sizi kaliteli catering hizmetleri ile buluşturuyoruz..

Sergi – Parti – Davet

Sergi açılışları, kokteyl organizasyonları, partiler ve davetler için oluşturduğumuz aperatif yiyecek menüleri, kızartma ve mezeler, alkolsüz içecek menülerimizle hizmetinizdeyiz.

Gezi ve şenliklerinize lezzet katıyoruz

Öğrenci gezileri, boğaz turları, piknik organizasyonları, kahvaltı catering hizmetleri kalitemizin damgasını görmek için telefonunuzu bekliyoruz.

Açık büfe kahvaltı hizmetimizle her yerde yanınızdayız

İster açık havalarda ister kapalı mekanlarda sizin istediğiniz kalitede ve çeşitte kahvaltı menülerimizle sıcak çay ikramımızla günün en önemli olan öğününü keyifle yapmanızı sağlıyoruz.