Şehrin Yemekçisi

  • Telefon: : +90 212 551 32 25

Nesil Catering mutfağına giren her bir ürün, sıkı bir denetime tabi tutulur. Hijyenden, sağlık kurallarından önce satın almadaki hassas denge çok önemlidir. Bu yüzden herkes tarafından kabul görmüş kaliteli ve markalı ürünleri tercih etmekteyiz. - Nesil Catering

Nesil Catering’ in kaliteden taviz vermeyen duruşu, üretimin ve organizasyonun her aşamasında etkili bir biçimde uygulanmaktadır. Günümüz şartlarında zorunluluk haline gelen kalite yönetim sistemleri “ISO 22000 ve ISO 9001:2000”, şirketimizde gereklilik değil, uygulanabilirlik açısından önem arzetmektedir. Eğer kaliteli yemekler üretmek istiyorsanız, her şeyden önce mutfağınıza giren ürünlerin ve hammaddelerin kaliteli olması gerekmektedir. Nesil Catering mutfağına giren her bir ürün, sıkı bir denetime tabi tutulur. Hijyenden, sağlık kurallarından önce satın almadaki hassas denge çok önemlidir. Bu yüzden herkes tarafından kabul görmüş kaliteli ve markalı ürünleri tercih etmekteyiz.

Özellikle et, tavuk, süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar, yarı mamul ürünler gibi riskli sınıflara giren gıdalar, gerekli test ve kontrolleri yapılıp, uzman onayı alındıktan sonra üretim safhasına gelir. Üretim felsefemizin başlangıcında “tam denetim” esastır.

Personelimizin hijyen ve sanitasyon kurallarına hakim olabilmesi ve aksi bir durumun yaşanmaması adına, hijyen konularında eğitimler verilmektedir. Gıda mühendislerimiz her durumda konuya hakim ve çözüm odaklı çalışmaktadırlar.

nesil catering 2013 048

Çözüm ortağı olarak kabul ettiğimiz tüm tedarikçi firmalar, gıda mühendislerimizce periyodik olarak denetlenmektedir. Nesil Catering ürün hizmet politikasına uygunluk göstermeyen firmalar derhal değiştirilerek, “aynı kalite, aynı lezzet” prensibimiz daima korunmaktadır.

Belgelerimiz

<br>ISO 9001:2008

<br>ISO 22000:2005

Gıda Üretim Belgesi

Çalışma İzin Belgesi

<br>Gıda Sicil Belgesi

Hizmet Yeterlilik Belgesi